Ne demek?

Valimiz Adetn İbrahim Şahin antrparantez, aynı sıra çtuzakışan engelli ve gebe personelin de yönetimsel izinli sayılacağını deyiş etti" dedi.

Valilikten meydana getirilen tasarlı açıklamaya için, akşam temellayıp cumartesi güneşü öğle saatlerine kadar devam etmesi beklenen dolu kar yağışı nedeniyle il merkezi ve tüm ilçelerde yetişek öğretime bugün fasıla verildi.

Bilecik Valiliğinden yapılan açıklamada, ağır kar evetğışı dolayısıyla ilçe merkezi ile Pazaryeri, Griühamule, Sögüt, Gölpazarı ve Yenipazar ilçelerinde eğitime bir güneş boşluk verildiği bildirildi.

Kastamonu il merkezinde ve Bartın'ın Kurucamercanköşk İlçesi'nde canlı olan kar yağışları sebebiyle eğitime yarın için bir sıra mabeyin verildi.

Açıklamada, kamuda çdüzenışan özürlü ve hamilelerin bile bir devir idari izinli sayılacağı belirtildi.

İl Milli Eğitim Yönetmenü Zdavaf Memiş, gazetecilere yaptığı açıklamada, dü gündür kuvvetli olan kar yağışı ve buzlanmadan dolayı okullarla ait tatil kararı allıkındığını söyledi.

Satrap Şahin Twitter'dan yaptığı açıklamada, "İlimizde dakika çağ devam eden kar yağışı ve derin buzlanma sebebiyle terbiye-öğretime yarın (pazartesi) 1 devir müddet ile mabeyin verilmiştir" ifadelerini kullandı.

İl Ulusal Eğitim bilimi Yönetmenü Hacı Ömer Kartal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kentte kesif kar yağışının evetşandığını belirtti.

Büyükkılıçlı Köyü Büyükkılıçlı, İstanbul ilinin Silivri ilçesine sargılı bir mahalledir. Koca Tığlı, köy olmadan önce Padişbeddua II.Abdülhamit’e ait bir çiftlikti.1928 yılında Bulgaristan’ın Silistre ve Tutrakan vilayetlerinden 80 göz olarak mevrut göçmenler o bugün Adnan Mir Çiftliği olan bu çiftliği satın almışlardır.

Çaldatmaışmaların Ivedili Hareket Niyetı çerçevesinde planlı bir şekilde sürdürüldüğünü kaydeden Reis Günaydın, tüm ana arterlerin vazıh tutulduğunu, kaldırımlarda biriken karların temizliklerinin de zaman boyu devam ettiğini belirtti.

Çanakkale'nin arkası sıra Kırklareli'nin Demirköy ilçesinde de dolu kar yağışı hasebiyle eğitime yarın, bir gündüz süreyle mabeyin verildi.

Yurdu etkisi altına alan kötü albeni koşulları Bursa'da ömürı menfi etkiliyor. Vilayet, kar ve tipinin kuvvetli olduğu dağ ilçesi olarak aşina Büyükorhan, Harmancık, Keles ve Orhaneli'bile ilk ve meyan dereceli okullarda eğitime zaman fasıla verdi.

Bolu Valisi Ahmet Ümit, içtimai iletişim ortamı hesabından yaptığı açıklamada, meteorolojik verilere bakarak tarih boyunca devam eden sıkışık kar yağışı ve geç saatlerde oluşması mümkün buzlanma hasebiyle ulaşımda evetşanabilecek aksaklıklar göz önünde bulundurularak, 7 Hanuman Pazartesi devirü kentteki beş, ortaokul ve liselerde eğitime bir gün süreyle mabeyin verildiğini bildirdi.

İş, gezim ve sefahat yalnızçlı konaklamalarınız dâhilin benzersiz istanbulda tatil kalite anlayışıyla görev veren Elite World Otelleri'nde konfor, zarafet, asayiş ve çağcıl teknolojik alt konstrüksiyonyı bir arada bulabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar